-ندا آقا سلطان-

راز ندا آقا سلطان چيست؟

با سلام و تشکر از مکاتبه با اين مرکز، پرسش فوق داراي ابهام است و منظور پرسشگر محترم از «راز ندا آقا سلطان » مشخص نيست اگر منظور ابهامات پيرامون قتل ندا اقا سلطان است در اين باره نكاتي را متذكر مي شويم .
اولا قتل و ادم كشي در هر صورتي و توسط هر كسي كه صورت بگيرد و هركسي هم كشته شود ، مذموم است و گناهي نابخشودني است .
ثانيا درباره اين كه قتل ايشان به دولت انتساب داده شده ، بايد گفت به چه دليل و مدركي اين تهمت زده مي شود؟ ايا شاهدي وجود دارد يا دليل ديگري مطرح است ؟ اما اگر واقع بينانه نگاه كنيم مسبب اين حادثه كساني هستند كه با قانون شكني و برگزاري چنين تجمعاتي و با الوده كردن فضاي امنيت جامعه ، بستر وقوع حوادث اين چنيني را فراهم نمودند .
ثالثا اصلا چرا بايد دولت به چنين اقدامي دست زند ؟ به چه دليلي دولت بايد براي خودش دردسر درست كند ؟ ايا خطر خانم اقاسلطان براي دولت از خطر امثال اقاي موسوي بيشتر بوده است ؟ يا ايشان نقش تعيين كننده اي در تدارك و انجام تجمعات غير قانوني داشته است ؟ اين ها سوالاتي است كه توجه به هر كدام كافي است تا ذهن انسان را از دام هاي تبليغاتي دشمنان اين مرز و بوم اگاه سازد .
رابعا بر طبق شواهد موجود اين قتل به شدت مشكوك است . اين كه يك دختر جوان در يك خيابان فرعي كه اصلا درگيري اي در انجا وجود نداشته در جلوي چند دوربين اماده به ضبط رسانه هاي بيگانه ، كه انگار اماده ثبت يك واقعه از زواياي مختلف بوده اند ، هدف تيراندازي قرار بگيرد و اين تصاوير به سرعت و بدون لحظه اي فاصله از شبكه هاي خبري بيگانه پخش شوند ، حادثه اي به شدت شبهه برانگيز است .
همچنين شاهد قتل ندا آقا سلطان که چند روز قبل از حوادث مذکور ناگهان از خارج از کشور به ایران آمده و بلافاصله پس از قتل ندا از کشور خارج شده و به جای ارائه شهادت دردادگاههای ایران به منظور دستگیری متهم به قتل ، شهادت خویش را از بنگاه سخن پراکنی انگلیس یعنی بی بی سی و در جهت اتهام وارد نمودن به جمهوری اسلامی ایران ادا نمود و پس از او نیز نامزد ندا آقا سلطان ، با خروج از کشور به کشورهایی همچون رژیم صهیونیستی سفر کرده و با طرح داستانهایی عجیب که حتی خانواده ندا نیز آنها را قبول نداشتند شروع به پر کردن جیب خویش نمود .
و شواهد متعدد ديگري که در اين زمينه وجود دارد همه بيان کننده اين واقعيت است که قتل ندا آقا سلطان و اجرای چنين پروژه هايي، باهدف افزایش حجم تلفات و مظلوم نمایی و تحريک احساسات عليه نظام اسلامي انجام شده است که البته در برخي نظامهايي که با منافع آمريکا همسو نيستند قابل مشاهده مي باشد به عنوان نمونه تيري ميسان روزنامه‌نگار محقق فرانسوي و متخصص در زمينه انقلاب هاي رنگي مي گويد:
« اعتراض ها در انقلاب هاي رنگي كه توسط آمريكا هدايت مي شود هميشه با خشونت همراه است. در اين اغتشاش ها هميشه افرادي كه نقش تك تيرندازها را ايفا مي كنند وجود دارند. اينكه يك نفر توسط يك تك تيرانداز كشته شود و عده‌اي كه فرياد مي زنند ما ديديم كه پليس او را كشت.
مرحله بعدي كه در انقلاب هاي رنگي تكرار مي شود اين است كه بعد از كشته شدن يك يا چند نفر توسط تك تيرانداز ها، فيلم هاي گرفته شده از فرد كشته شده در اين ماجرا توسط دوربين موبايل، براي رسانه هاي غربي ارسال مي شود. براي مثال در تظاهرات ترتيب داده شده عليه چاوز، فيلم هايي تهيه شده بود كه نشان مي داد نيروهاي طرفدار چاوز در حال تير اندازي به سمت مخالفان وي هستند. بعد از شكست كودتا در ونزوئلا فيلم كامل اين واقعه پيدا شد و در بازبيني ها معلوم مشخص شد كه دقيقا عكس اين مساله رخ داده است. شبكه هاي تلويزيوني با استفاده از تدوين و مونتاژ توانسته بودند حقيقت را برعكس نشان دهند. تحقيقات در اين زمينه شروع شد و كارشناسان توانستند با زوم كردن روي تصاوير فيلم ها از روي ساعت افراد ثابت كنند صحنه هاي فيلم هايي كه در رسانه هاي خارجي نشان داده شده بود، دست كاري شده است. »

بر اين اساس وجود چنين شرايطي انسان را به يقين مي رساند كه اين حادثه از پيش تعيين شده و در جهت تامين خوراك رسانه هاي بيگانه و تدارك پروژه ي كشته سازي و مظلوم نمايي تهيه شده است .
(http://www.tebyan.net/index.aspx?pid=934&articleID=425486) (لوح فشرده پرسمان، اداره مشاوره نهاد رهبري، كد: 1/100145011)