ناگفته‌های شنیدنی از انقلاب بحرین

حرین ۷۰۶ کیلومتر‌مربع مساحت دارد و کوچک‌تر از کوچک‌ترین استان ایران است اما در این منطقه کوچک اتفاقات بزرگی در جریان است؛ شجاعت و سلحشوری یک ملت که تمام‌قد به میدان آمده، سفاکی و پستی باورنکردنی رژیم‌های آل‌خلیفه و آل‌سعود و سکوت آزار‌دهنده مجامع بین‌المللی در قبال جنایات. گویی توافق شده در عصر دموکراسی و حقوق بشر(!) ساکنان یک جزیره به تمامی بازداشت شوند و کل یک ملت داخل یک زندان بزرگ قرار گیرند. آمریکا منافع بی‌حد و حساب خود‌خوانده خود را به تمامی در جزیره‌ای به کوچکی بحرین گره زده و حاضر است برای آن قمار کند.حتی اگر این سوداگر ، قمار ارزشهای ادعایی ( ژست دموکراسی و حقوق بشر) با منافع مادی بلند مدت باشد.حتی اگر مجبور شود آبروی نداشته و قدرت نرم کمرنگ شده خود را پای امنیت عربستان و امنیت نفت و قدرت سخت خود بریزد.اما در طرف مقابل شیعیان بحرین در تنور تحولات منطقه عیار بالای خود را نشان می دهند. وچه بسا خداوند به مکافات جنایت های هولناک آل خلیفه انتقام سختی از ارباب آنها یعنی آل سعود بگیرد.طرح الحاق بحرین به عربستان حرارت آتش بحرین را از دروازه شرقی به سرزمین عربستان منتقل می کند. مکافات جنایات بزرگ روی داده در بحرین از سرزمین کوچک آن فراتر خواهد بود.انشاوالله

با هدف بررسی جدیدترین تحولات جاری بحرین گفت گویی با خانم "آلاء السعده "فعال سیاسی و عضو ارشد جمعیت دفاع از حقوق ملت بحرین در کپنهارک کشور دانمارک انجام گرفته که متن کامل این گفت وگو به شرح زیر است:

همه جای دنیا وقتی اعتراضات علیه حکومت انجام می‌شود پلیس می‌آید با معترضان برخورد می‌کند اما در بحرین ارتش آمد و مردم را سرکوب کرد و تازه در مرحله بعدی ارتش یک کشور دیگر (عربستان سعودی) آمد و کشور را اشغال کرد. یعنی رژیم بحرین در مرحله اول همه مردم را در یک پادگان نظامی قرار داد و در مرحله دوم به طور خودخواسته کل کشور را به اشغالگران تحویل داد. اگر ممکن است کمی در این باره توضيح دهید.

تنها کشوری که قیام آن غیر‌ از کشورهای دیگر بود و تفاوت زیادی داشت، بحرین بود. بحرین کوچک در جریان قیام اخیر، چند مورد در کتاب گینس رکورد داشته است. اولا اینها (رژیم) آمدند این تظاهرات که 70 درصد مردم در آن شرکت داشتند را زیر فوکوس قرار دادند خود دولت اینها را پخش کرد، از سنی‌ها و مزدورانش طلب کرد هرکسی از معترضان شناسایی بشود شما دایره بکشید که من این را می‌شناسم، دیگر بقیه‌اش با ما! یعنی دولت اعلام کرد ما می‌خواهیم ملت را دستگیر کنیم نه انقلابیون را، ملت را دستگیر کنیم؛ این در هیچ‌جای دنیا اتفاق نیفتاده است. در هر جای دنیا فقط انقلابیون هستند که دستگیر می‌شوند نه ملت. اینها اعلام کردند ما باید ملت را دستگیر کنیم و خود پسر پادشاه در تلویزیون و رادیو که صحبت می‌کرد، گفت بحرین کوچک است، اینها که در تظاهرات شرکت می‌کنند کجا می‌توانند فرار کنند! بعد این عکس‌ها را در روزنامه‌ها و تلویزیون زیاد نشان می‌دادند که مزدوران آنها انقلابیون را شناسایی می‌کردند و به خانه‌هایشان حمله می‌شد و آنها را دستگیر می‌کردند. اتهام دستگیر‌شدگان چه بود؟ اینکه تو چرا در راهپیمایی شرکت کردی؛‌ نه اینکه او یک فرد انقلابی است، برای رژیم؛ زن، بچه، پیرمرد و پیرزن هیچ فرقی نمی‌کرد. دوما نخستین‌بار در دنیا همه پزشک‌ها و پرستارها که مجروحان این حملات را مداوا می‌کنند یکضرب دستگیر می‌کنند و اینها را آنقدر شکنجه می‌دهند، آنقدر اهانت می‌کنند که وقتی قصه اینها را می‌خوانی موی بدنت سیخ می‌شود‌. برخی وقایع تکان‌دهنده را پزشکان بعد از اینکه آزاد شدند تعریف می‌کنند چه به ما گذشت. یک دکتر که وظیفه ذاتی‌اش مداوا کردن است برای چه شکنجه شده است؟‌ نه شکنجه عادی، شکنجه‌ای که همه آنها تمنای مرگ می‌کردند. بعضی می‌خواستند خودکشی کنند، خب آنها که روحانی یا سیاسی نبودند و نه عقایدی مثل من و شما داشتند، بعضی‌ها فکر خودکشی می‌کردند؛ ‌اینقدر شکنجه بدی به آنها داده بودند. من مثال کوچکی می‌آورم؛ دکتر ندا ظیف بعد از اهانتی که به او می‌کنند به اراده خودش دهانش را باز می‌کردند و تف می‌کردند در دهانش! دکتر بزرگوار ‌مجبور بوده خودش را به صورت الاغ درآورد و سوارش می‌شدند، ‌یا لختشان می‌کردند. این چیزها خیلی زیاد است و من قدرت بیانش را ندارم؛ بیانش سخت است. ما الان 50 روحانی در زندان داریم. اغلب این زندانی‌هایی که گرفته‌اند به آنها تجاوز جنسی کرده‌اند، حتی به روحانیون تجاوز جنسی کردند، به زن‌ها و دخترها تجاوز جنسی کردند،‌ خیلی‌ها هم سقط کردند. خیلی‌ها نمی‌توانند بیایند اعتراف کنند. اینها چیزهای دردناکی است."

البته ظاهرا از سال‌ها قبل نیروهای انتظامی و امنیتی بحرین افراد غیر‌بحرینی بودند و برای چنین فجایعی آماده شده بودند، وهابی‌های پاکستانی استخدام می‌شدند؟

بله، این هم از رکوردهای بحرین است! بحرین تنها کشوری است در دنیا که تمام ارتش و پلیس‌اش مزدور هستند و بحرینی نیستند، ما هیچ جایی نداریم که اینطور باشد. کثیف‌ترین مردم را استخدام می‌کنند؛ یعنی انسان عادی را نمی‌آورند. مثلا جریانی که در سوریه رخ داده و آدم و بچه کوچک را می‌کشند، سر می‌برند از همان منطقه مزدور به بحرین می‌آورند، اینهایی که خون شیعه‌ها را می‌خواهند بخورند؛ مثلا فدائیان صدام را زیاد آوردند یعنی کسانی که شکنجه می‌دهند و خود فدائیان صدام از کسانی هستند که تجاوز جنسی می‌کنند. تجاوز جنسی همه‌کس جراتش و قساوتش را ندارد، کمتر کسی است که قلب سیاهی برای این کارها داشته باشد. بعد می‌بینید در یک کشور کوچک مثل بحرین مردم تظاهرات مسالمت‌آمیز می‌کنند؛ در یک سال اول اعتراضات مغازه‌هایی که گل می‌فروختند گل تمام کرده بودند از بس مردم گل به ارتشی‌ها می‌دادند حتی به خود مزدورها گل می‌دادند؛ به خود این پاکستانی‌ها گل می‌دادند. اما در مقابل این پادشاه بحرین به خاطر اینکه مردم در تظاهرات گل می‌دهند می‌رود یک ارتش خارجی را می‌آورد!

پادشاه بحرین تنها پادشاهي است که کشور خود را به بیگانگان فروخته...

قبل از چند ‌ماه پیش دوستان تماس گرفتند که جلسه‌ای در حضور پادشاه بوده، جلسه غیر‌رسمی که بعضی شخصیت‌ها می‌آیند دور هم می‌نشینند، یکی از آقایان به پادشاه می‌گوید‌: چرا شما این بحران را حل نمی‌کنید؟ چرا یک مقدار به شیعه‌ها حق نمی‌دهید؟ می‌دانید جواب چه بود، گفت اگر من چنین غلطی کنم پادشاه سعودی برکناری مرا همین امروز امضا می‌کند! یعنی چی؟ ‌یعنی من یک کارمند هستم دست پادشاه سعودی. خب ما این جریان را می‌دانیم که بحرین را فروختند.

گرچه ظاهر این حوادث بسیار تلخ است اما به نظر می‌رسد حجم جنایت‌های آل‌خلیفه و آل‌سعود در بحرین آنقدر بالا بوده که تاوان آن بیش از سرنگونی بحرین است. شاید مکر خداوند بوده که اینها به فکر الحاق و اتحاد بحرین و عربستان افتادند، شاید آن روزی که موعد انتقام الهی شود حرارت آتش بحرین به عربستان هم سرایت کند.

البته قبل از اتحاد هم به طور غیر‌رسمی این مساله بوده. مساله اتحاد پیش آمد اینها فقط می‌خواستند شرعیت به این مساله بدهند چون از لحاظ قانونی، مردم در تظاهرات شعار علیه سعودی می‌دهند که ارتش آنها باید بیرون برود. آن برادران حقوقی هم در کل جهان اعلام کردند و پرچم گرفتند که این ارتش باید بیرون برود و اینها باید این مساله را حل می‌کردند که وجود ارتش سعودی در بحرین یک قانونیت داشته باشد. یکی از اهداف این اتحاد که البته چند هدف دارند این است که بحرین شهر خودشان باشد، وقتی ارتش بیاید در کوچه‌ها بزند مردم را بکشد دیگر شهرشان است و نمی‌توانیم بگوییم سعودی برو بیرون،‌ شهر خودشان است. هدف دیگر این حرکت هم علیه جمهوری اسلامی بوده و قصد دارند به ایران ضربه بزنند.

خب شما الان که در اروپا زندگی می‌کنید فرصت خوبی است که همین‌ها را برای مردم اروپا توضیح دهید، حالا درست است که رسانه مستقل قوی در اروپا نیست ولی باید به گوش مردم اروپا برسد که مساله بحرین نسل‌کشی یک ملت به ا‌ضافه یک انگیزاسیون جدید است. اروپایی‌ها بالاخره نژاد‌پرستی و انگیزاسیون را می‌شناسند، تا 200 سال پیش در خود اسپانیا تفتیش عقاید و انگیزاسیون بوده در همین چند سال پیش نسل‌کشی مردم مسلمان اروپا به‌دست صرب‌ها بوده‌، باید فریاد خودتان را بزنید. من یک سوال دارم؛ آیا اروپاییان که مدعی دموکراسی، آزادی، عدالت و حقوق بشر هستند آیا خبر دارند در بحرین چه می‌گذرد ‌یا نه؟

این سوال جالبی است. جواب من این است که می‌دانند بهتر از من و شما هم می‌دانند ولی مشکل بحرین گره خوردن آن با منافع آمریکا و غرب است. ببینید، حالا نمی‌دانم این از خوشبختی ماست یا از بدبختی ما بحرینی‌هاست که تمام مصلحت آمریکا و غرب در بحرین گیر کرده است، بحرین کوچک است به قول کنایه‌ای سیدنا القائد (امام خامنه‌ای) کار نیم ساعت است که ما بخواهیم مساله بحرین را تمام کنیم ولی بحرین پنهان شده پشت سکوت آمریکا و غرب، چون این مثل زنجیره است؛ اگر بحرین سقوط کرد صد‌درصد باید عربستان هم سقوط کند و این یک منطقه نفتی است، عربستان که برود دیگر نه کویت می‌ماند و نه امارات و نه قطر، ‌هیچ‌کدام از اینها نمی‌مانند و همه اینها به قول بعضی سیاسیون یک پکیج هستند و مثل یک لقمه در اختیار ایران قرار می‌گیرند و آمریکا اینطور فکر می‌کند، آمریکایی‌ها می‌گویند اگر ما بخواهیم اجازه بدهیم بحرینی‌ها به آزادی برسند کل خلیج‌فارس سقوط می‌کند و دست ایران می‌افتد! این چیزی است که غیر‌قابل قبول است برای سیاسیون غرب و اسرائیل و مساله بعدی در این منطقه مساله شیعه است،‌ این نفتی که در عراق است در دست شیعه‌ها‌ست، این نفتی که در عربستان است زیر پای شیعه است و بحرین اگر سقوط کند بالاخره در دست شیعه‌ها قرار می‌گیرد و کلا نفت خلیج‌فارس دست شیعه‌ها قرار می‌گیرد و آن‌طرف هم ایران است و دیگر تمام می‌شود‌. در صورت سقوط بحرین و عربستان، آمریکایی‌ها و غربی‌ها باید بروند در کره‌ ماه زندگی کنند! اینها حسابش را کرده‌اند به همین دلیل اجازه نمی‌دهند. غربی‌ها خوب می‌دانند چه دارد می‌گذرد؛ آمریکایی‌ها آشکار به ما گفتند. سفارتخانه آمریکا چند بار با این احزاب سیاسی ملاقات کردند. آخرین بار آشکارا جواب دادند و گفتند ما آمریکایی‌ها به شما به هیچ نحوی کمک نخواهیم کرد این را شما باید بدانید، ما به عربستان‌سعودی تا آخرین نفس کمک خواهیم کرد، به حکومت بحرین تا آخرین نفس کمکم خواهیم کرد‌، شما یک راه دارید دستتان را در دست حکومت بگذارید و یک نوعی با هم مصالحه کنید، مصالحه هم نه با شرط و شروط شما، ‌به شرط و شروط خود نظام، نظام چه می‌گوید شما باید بگویید آره. این تنها راه‌حل است این چیزی است که آمریکا گفته است و خود اوباما هم در کنگره آمریکا که برادران حقوقی رفته بودند آنجا به آنها گفتند که اوباما پرونده امنیتی بحرین را جدا کرده و گذاشته است در اتاق پرونده امنیتی آمریکا! الان امنیت بحرین امنیت آمریکا شده است و ببینید چقدر حساسیت دارد.

البته در اینجا هم نشان می‌دهد خیانت عربستان در چه حدی است که نمی‌گذارد آمریکا رسما دستش را در فجایع آلوده کند؛ ‌چرا عربستان خودش را کنار نمی‌کشد که آمریکا مجبور شود ناوگان خودش را وارد کند؟ این دیگر خباثت مضاعف عربستان را نشان می‌دهد که حاضر می‌شود ننگ اربابش را خودش بخرد... .

عربستان چند بار می‌خواست بدن حسنی مبارک را بخرد. بدن حسنی مبارک آنقدر برایش مقدس است که سال‌های سال در خدمت اسرائیل بوده الان انقلابیون مصر می‌خواهند آن را محاکمه کنند اما عربستان آمادگی داشت میلیاردها دلار بدهد و بدن مبارک را بیاورد در عربستان که مطمئن باشد اعدامش نمی‌کنند! الان هم که مبارک به 25 سال زندان محکوم شد مطمئنم عربستان میلیاردها دلار ریخته که حکم اعدام صادر نشود و حکم زندانی صادر شود.

البته آنها ‌برای افزایش روحیه خودشان مجبور‌ند به سرنوشت نامبارک حساس باشند چراکه آینده خودشان را در وضع حسنی مبارک می‌بینند.... باید تضمینی باشد که اگر عربستان فروپاشید مردن در سرنوشت سران نباشد بالاخره حبس ابد از اعدام بهتر است و از آن بهتر برای سران نوکر‌پیشه عربی‌، زندگی کردن در جزیره‌ای یا منطقه‌ای برای باقی عمر است... .

عربستان‌سعودی که الان کارهایش را آشکار کرده یعنی دیگر با آمریکا مخفی کار نمی‌کنند حتی ارتباط عربستان با اسرائیل در جنگ اسرائیل با حزب‌الله آشکار بود. در بحرین آشکارا دارند کار می‌کنند. وقتی می‌خواهد تظاهرات علیه اسرائیل شود آخوندهایشان فتوا می‌دهند که تظاهرات علیه اسرائیل حرام است نباید کسی علیه اسرائیل تظاهرات کند، فقط علیه شیعه بله،‌علیه حزب‌الله بله، علیه سیدحسن نصرالله بله، شما بدانید چه خبر است! یک حقیقتی است که در خلیج‌فارس اتفاق افتاده یعنی از بحرین شروع شده و موجش به خلیج‌فارس رسیده‌ است. الان انقلابی که در بحرین ایجاد شده چون‌که خواستار سرنگونی رژیم است اینها این ترس در قلب همه‌شان قرار گرفته که ما به یک مرحله‌ای رسیده‌ایم که یا بمانیم یا نمانیم،‌ به همین جهت طرز برخوردشان اینقدر خشونت‌آمیز است؛ مثل یک مثالی سنتی هست که درباره گربه می‌زنیم،‌ معمولا گربه یک حیوان ضعیف است که وحشی نیست‌ ولی گربه اگر در یک زاویه قرار گیرد می‌شود یک پلنگ؛ ممکن است

خون آلودت کند و چون راه فراری ندارد تمام وسایل جنگی‌اش را در‌می‌آورد چون احساس می‌کند لحظه مردنش است؛ برخورد رژیم آل‌خلیفه با مردم الان اینطور است، چون‌که احساس می‌کنند این دیگر لحظه آخرشان است و هر چیزی که در ذهنشان است انجام می‌دهند به همین جهت اینها نیت داشتند کل ملت را زندانی کنند، حتی مردم در راهپیمایی شعار می‌دادند «الشعب یرید ان یدخل السجن».

شنیدیم حتی شعار «مرگ بر شاه» هم به سبک مبارزات ایران سر داده می‌شد... .

بله، شعار« مرگ بر شاه» را به همان لحن عربی می‌آوردند و با حرارت می‌گفتند، البته امروز تمام افراد یک ملت از تمام طبقات را دستگیر می‌کنند؛ از دکتر،‌ دانشمند، پرستار،‌ دانشجو،‌ عکاس،‌ راننده تاکسی و ملوان تا ورزشکارهای معروف را رژیم بحرین به زندان برده است. یعنی از هیچ قشری باقی نمانده که به زندان نرفته باشد،‌ این هم یکی از آن رکوردهاست و چیزهایی که در بحرین اتفاق افتاد در هیچ جا پیش نیامده است‌. مثلا نخستین‌بار در یک کشور 70 درصد مردم در یک تظاهرات شرکت کردند، در یک راهپیمایی شرکت کردند نه اینکه مجموعه راهپیمایی‌ها در یک خط و خیابان 70 درصد جمعیت مردم شرکت کردند! و حتی سی‌ان‌ان آمریکا این جمعیت را تخمین زد600 هزار نفر. ما 2 بار چنین راهپیمایی‌ای داشتیم، در یک خیابان حداقل 80-70 درصد مردم در راهپیمایی بودند. این تظاهرات جواب خود پادشاه بحرین بود که با یک روزنامه آلمانی گفت‌وگو داشته و گفته بود: «علیه من کسی در بحرین نیست، ‌فقط چند تا از این بچه‌های کوچک هستند» یعنی مثلا 10 نفری ناچیز هستند و مردم گفتند حالا ما نشان می‌دهیم که ناچیزها چه هستند،‌ بیش از آن راهپیمایی که اول آمده بودند آمدند در راهپیمایی دوم. البته یکی دیگر از ریشه‌های اعتراضات عظیم این بود که یکی از اعضاي رژیم بحرین به شیخ عیسی قاسم توهین کرد که می‌خواهد خودش را رهبر کند و باید دستگیر شود، درباره ‌این مساله هم راهپیمایی خیلی بزرگی راه افتاد و مردم بحرین عکس‌های بزرگی از شیخ عیسی را آوردند در راهپیمایی‌. چون که ایشان عالم روحانی بحرین است.

بعد تازه ایران را متهم می‌کنند به اینکه در بحرین دخالت می‌کند.

البته جرائم رژیم آنقدر زیاد بود که خود سازمان ملل و دادگاه لاهه ظاهرا می‌خواستند پادشاه بحرین را به محاکمه بکشند، آمریکا پادشاه را نجات داد و قبل از این سازمان ملل می‌خواستند چند نفر از محققان را بفرستند که کل این جریان را بررسی کنند و بعد از آن جریان محاکمه پادشاه شروع شود. اینها گفتند نه، ما خودمان انجام می‌دهیم، ‌به اتفاق آمریکا خودشان چند تن از محققان را تشکیل دادند و خود پادشاه بحرین به آنها پول داد و اعلان کردند که این کمیته تحقیق هیچ ارتباط خارجی یا هیچ ارتباط رسمی ندارد و هرچیزی هم که آنها می‌نویسند مستند می‌کنند، ما به آن پایبند نیستیم فقط می‌گوییم این حقایقی بوده، ‌به این طریق خودشان را نجات دادند. این کمیته تحقیق که می‌آورند باید بگوید هر چه در بحرین گذشته سران بحرین مرتبط به این نیستند و اصلا خبر نداشتند، خواب بودند، هرچه شده است آن مزدوران کردند کساني دیگر کردند، بچه‌ها کردند، ربطی به سران ندارد که کسی از آنها متهم نشود. این کمیته تحقیق با وجود اینکه سران رژیم می‌گفتند ایران پشت انقلابیون است یکی از چیزهایی که گفت این بود که در این تحقیقاتی که انجام دادیم به هیچ وجه اثری از تداخل ایران در جریان بحرین پیدا نکردیم و ایران اصلا هیچ ربطی به این انقلاب ندارد البته رژیم هم قبول نکرد تا الان دارند می‌گویند ایران، ایران و ایران.

در یکی از نماز جمعه‌های امام خامنه‌ای، حضرت آقا یک صحبتی راجع به بحرین فرمودند که حاکم جزیره بحرین ادعا دارد ایران در بحرین دخالت می‌کند، ایشان فرمودند ما در جایی که طرف مقابل اسرائیل باشد دخالت می‌کنیم، به لبنان در جنگ 33 روزه و به غزه در جنگ 22 روزه کمک کردیم. می‌شود بگویید این بیانات چه تاثیری در مردم بحرین داشت چرا که حضرت آقا فرمودند درباره بحرین اگر ما دخالت کرده بودیم شرایط اینگونه نبود.

بله، ایشان یک تودهنی زدند هم به رسانه‌های بحرینی هم به مسؤولان بحرینی. البته سال‌های سال می‌گفتند ایران دارد دخالت می‌کند ولی در این جریان الان چون هیچ بهانه‌ای ندارند، چون می‌بینید یکی دارد دیگری را می‌کشد، نخستین سوالی که به ذهن می‌آید این است که چرا دارند می‌کشند؟ این سوال طبیعی و فطری است، ‌خب رژیم باید جواب داشته باشد، نمی‌شود که بگوید من دلم می‌خواهد او را بکشم،‌ باید بگوید این یک جرمی مرتکب شده من دارم او را می‌کشم. اینها هیچ ندارند بگویند در رابطه با انقلاب بحرین، هیچ تهمتی ندارند و تنها تهمتی که می‌توانند بزنند این است که بله اینها مرتبط هستند به یک کشور خارجی و آن کشور خارجی هم ایران است و ایران می‌خواهد انقلابی در بحرین راه بیندازد و عواملش چه کسانی هستند.می‌گویند اینها عوامل ایران هستند که می‌خواهند انقلاب را انجام بدهند. جواب سیدنا القائد خیلی دندان شکن بود برای اینها،‌ گفت شما اینقدر داد می‌زنید ما تازه تداخل نکردیم ما صحبت می‌کنیم، صحبت هم طبیعی است،‌ هر کسی صحبت می‌کند،‌ اینقدر شما لرزیدید اگر ما می‌خواستیم تداخل کنیم خب اصلا برنامه چیز دیگری می‌شد.

حضرت آقا اشاره کردند که ما به هر کسی جلوی اسرائیل بایستد کمک می‌کنیم، در لبنان دخالت می‌کنیم جلوی اسرائیل،‌ این مرزبندی خیلی شفافی را نشان می‌دهد که بالاخره نیرو و توان ایران مثل آنها در مقابل مسلمانان نیست بلکه در تقابل اسرائیل است.

بله، این از این جهتش به طور غیر‌مستقیم هم به این معنی است که اگر شما کشورهای عربی یک روز بخواهید با اسرائیل علنی کار کنید و در مقابل ما قرار بگیرید شما و اسرائیل باهم بی‌اعتبار می‌شوید. این هم «بین سطور» مخفی نوشته شده ولی می‌شود بیانات سیدنا القائد را اینگونه خواند. یعنی اگر زمانی عربستان یا فلان کشور بخواهد مشترکا با اسرائیل غلطی بکند خب این جوابش را سیدنا القائد دادند که ماهم می‌ایستیم. معنی بین سطور بیانات آیت‌الله خامنه‌ای این است که اگر یگ گلوله از طرف شهرهای شما ‌به طرف ما بیاید ما نخستین موشکی که شروع می‌کنیم شما هدف هستید و نابود می‌شوید.

آنقدر قلب شما پر درد بود که نتوانستم راجع به انجمن BRD که در دانمارک تشکیل دادید سوال کنم.

نه مشکلی نیست. فقط قبل از اینکه آن را بگویم عنوان کنم که الان کسی که در بحرین مجروح می‌شود نمی‌تواند بیمارستان برود چون تمام بیمارستان‌های بحرین نظامی شده است. اگر یک مجروح برود هم در بیمارستان شکنجه‌اش می‌دهند بعد هم باید زندان برود و بعضی‌ها کشته می‌شوند. مثلا اخیرا فردی داشتیم که سوخته بود و به بیمارستان نرفت و بعد از 3 روز مادرش مجبور شد او را به بیمارستان ببرد که البته شهید شد. مساجد بحرین را تخریب می‌کنند و بعد با اسپری می‌نویسند: «جیش الفاروق: ارتش عمر!» ‌حتی این میدان لؤلؤ هم که تخریب کردند اسمش را چهارراه عمر گذاشتند. می‌خواهند بگویند جنگ با شما جنگ عقایدی و مذهبی است. حالا اینها را ما کنار می‌گذاریم؛ به طور مختصر در رابطه با این BRD ما بعد از اینکه از بحرین به دانمارک رفتیم خیلی فعالیت می‌کردیم. به برادرانی که با آنها تماس اینترنتی داشتیم تا زمانی که نزدیک به سالگرد14 فوریه بود اینجا ما تصمیم گرفتیم یک تشکیلات رسمی درست کنیم که در اروپا بسیار موثر باشد که وقتی بخواهیم برای وزرای خارجه و مسؤولان هر کشوری نامه ارسال کنیم یک طرف مشخصی باشد نه اینکه من به طور شخصی نامه فرستاده باشم؛ به همین جهت ما این تشکیلات را درست کردیم، الحمد‌لله ما در زمان خیلی کوتاه از شدتی که ما روزانه20 -18 ساعت فعالیت می‌کردیم اسمش خیلی زیاد در دانمارک بالا گرفت و مشهور شد و تمام اخبار بحرین را از ما می‌گرفتند. ما 24 ساعته کار می‌کردیم و خبرها را لحظه‌ای به تمام رسانه‌ها ارسال می‌کردیم.

با تشکر از شما، اگر مطلب قابل بیان دیگری راجع به انقلاب ملت بحرین صلاح می‌دانید، بفرمایید.

من می‌خواهم به طور سر‌بسته و مختصر برخی جنایات هولناک آل‌خلیفه و آل‌سعود را بیان کنم. رژیم در این جریانات بچه‌های کوچک زیادی را کشتند و یکی از دردناک‌ترین اعمالی که نسبت به بچه‌ها انجام می‌دهند، مساله تجاوز جنسی است. بچه‌های کوچک را می‌گیرند مثلا 10 یا 12 ساله، اول آن را شکنجه می‌دهند و می‌گویند باید با ما در اطلاعات کار کنی. اگر قبول نکرد به او تجاوز جنسی می‌کنند و آزادش می‌کنند. دوباره به او زنگ می‌زنند و در راه مدرسه می‌روند او را می‌گیرند و می‌گویند یک هفته گذشت و هیچ اطلاعاتی از انقلابیون و از خانواده‌ات به ما ندادی! مجددا به او تجاوز جنسی می‌کنند. برخی از مردم مبارز را که در زندان به آنها تجاوز شده، بعد از آزادی تهدید می‌کنند که اینقدر به تو تجاوز می‌کنیم که کشته شوی! این کار منظمی است که خیلی دردناک است. رژیم معتقد است باید شیعیان مورد اهانت واقع شوند و بزرگ‌ترین راه اهانتش همان تجاوز جنسی است.ما در بحرین ارادتمندان به اهل بیت زیاد داریم و حتی به بحرین می‌گویند کربلای خلیج. امید ما به ایران است که ما را حمایت کند.‌ الان ما خانواده‌هایی داریم که در یک خانه یا آپارتمان هستند و پول ندارند اجاره بدهند چون اینها مخفی‌اند، ‌دارند با اینترنت کار می‌کنند و راپورت‌های زیادی را به بیرون و به ما می‌فرستند که ‌ما اینها را بتوانیم به سازمان ملل و مجامع برسانیم. ما نمی‌خواهیم ملت بحرین دستش را پیش کسی دراز کند، ملت بحرین خیلی با‌عزت و باکرامت است.

الحمد‌لله این نعمتی است که ما هم نمی‌خواهیم حالمان برسد به آن حالی که ببینیم مثلا خانم‌هایمان در کوچه و خیابان‌ها هستند و بخواهند چادر بكشند یا دست دراز کنند یا خودشان را.... به خاطر پول و... این خیلی سخت است اگر ما به آن حالت برسیم. خدا آن روز را نیاورد، خیلی درد بزرگی است برای ما. هیچ وقت ما قبول نمی‌کنیم که برویم صندوق‌هایی برای کمک به ملت بحرین در اروپا یا جای دیگر بگذاریم. ‌این کار را ممکن است ما در خود بحرین بکنیم، البته از قبول کردن کمک‌های ایرانی‌ها هم ناراحت نمی‌شویم ولی نمی‌خواهیم دستمان جلوی کسی دیگر دراز شود.«وطن‌امروز»

دیدگاه ها

ارسال ديدگاه جديد

(لطفا از درج سوال در ديدگاه ها خودداري فرماييد براي طرح سوالات خود به اين آدرس مراجعه فرماييد)

  • آدرس های وب و ایمیل به صورت اتوماتیک به لینک تبدیل می شوند.
  • تگ های مجاز : <a> <em> <strong> <cite> <code> <ul> <ol> <li> <dl> <dt> <dd> <br>
  • خطوط و پاراگرافها به صورت اتوماتیک جدا سازی می شود.
  •  

 

کد امنیتی
این سوال برای آزمایش کردن شما است که آیا شما یک بیننده واقعی ( انسان ) هستید و یا یک رایانه برای ساخت اسپم .
15 + 5 =
دو عدد را جمع کنید و وارد کنید . به عنوان مثال 1+3 را باید 4 وارد کنید .