اسلاید شو

  • از ابتدای انقلاب تاکنون،در نسبت با "تعریف وظایف و کارکردهای رهبری"،نظریات مختلفی وجود داشته ‌است.عده‌ای با نگاهی تفریطی،معقتد به "رهبری فرمایشی و نمایشی" هستند که چونان پاپ،هر از گاهی در جمع مردم ظاهر شده و چند کلمه‌ای صحبت کرده و چند عکس یادگاری گرفته و بعد از آن به واتیکان مراجعت کند و کار قیصر را به قیصر واگذار کند و کار خدا را به خدا. در این نگاه، رهبر جامعه، دارای مسئولیت چندانی نیست جز نصیحت‌های مرشدانه.

  • جهان در آستانه تغییر و تحولات مهم و به تعبیری در یک "پیچ بزرگ تاریخی"است؛این مدعّا صرفاً متعلق به اندیشمندان و صاحب‌نظران در جمهوری اسلامی نیست،چه آنکه برخی صاحب‌نظران در آمریکا مانند ریچارد هاس رئیس شورای روابط خارجی آمریکا و جوزف نای از صاحب‌نظران مطرح حوزه بین‌الملل نیز بر این مدعا صحه گذاشته‌اند.صاحب‌نظران معتقدند قدرت و ثروت در دنیا در حال جابجایی از غرب به شرق است و این موضوع فرصت‌های متعدد و متنوعی نوینی را برای برخی کشورها از جمله ایران می‌تواند فراهم کند. غیر از این سابقه عملکرد غرب و بویژه آمریکا در مواجهه با جمهوری اسلامی ایران، مزید بر علت می‌شود تا رویکرد «نگاه ب

  • من به شما کاملاً امیدوارم.من به همه آنچه که درباره جوانان مؤمن گفته شد باور دارم/مراقب باشید وسوسه دشمن در فضای عمومی زندگی تأثیر نگذارد،نفوذ دشمن نتواند در صفوف یکپارچه جوانان مؤمن اختلال ایجاد کند.امروز در فضای مجازی و در بقیه زمینه‌ها دشمن به‌شدت فعال است.تلاش مأیوسانه میکند اما شما باید بایستید،از خودتان آمادگی و اقتدار نشان بدهید و ابتکار خود را به کار ببندید.خدای متعال به شما کمک خواهد کرد.

    بسم الله الرّحمن الرّحیم
    الحمدلله ربّ العالمین و الصّلاة و السّلام علی سیّدنا ابی‌القاسم المصطفی محمّد و علی آله الاطیبین الاطهرین المنتجبین سیّما بقیّةالله فی الارضین.

  • وقتی کسی تخلف می‌کند برخورد قاطع کنید...در همین شرکت‌های صوری‌ای که درست کردند و آمدند به‌عنوان اینها ارز گرفتند،دستگاه امنیتی باید دنبال کند،فعال باشد،اینها را شناسایی کند،برخورد کند با اینها...برخورد جدی بکنید.مردم استقبال می‌کنند از این برخورد.

  • دولت پیمان‌شکن آمریکا سال‌هاست که با توسل به اقدامات گوناگون به دنبال وارد کردن فشار بر مردم ایران و ایجاد شکاف اجتماعی است.این دولت در خلال چهل سال،روش‌های گوناگونی را برای دست‌یابی به هدف خود به کار گرفت و نتوانست در صفوف ملت ایران رخنه کند و آنان را از پای درآورد.این دولت با زیر پا گذاشتن تعهدات خود در برجام، امروز ملت ایران را بر سر یک دوراهی سرنوشت‌ساز قرار داده است؛تسلیم و قبول شرایط ظالمانه آمریکا و نادیده گرفتن هر آنچه که به خاطر آن انقلاب کرد و برای آن هزینه داد و یا مقاومت شرافتمندانه و نه گفت