سند دیگری از سرسپردگی سران ایالات متحده آمریکا به اسرائيل

اوایل هفته گذشته دو خبر جدا ولی مرتبط به هم درخصوص رقابت‌های انتخاباتی ریاست‌جمهوری آمریکا پخش شد تا سند دیگری را در کارنامه سرسپردگی سران ایالات متحده آمریکا ثبت کند. با توجه به اینکه رقابت‌های انتخاباتی و ساخت قدرت در آمریکا دوحزبی و دو قطبی است و رقابت همیشه بین دو نامزد نهایی دموکرات‌ها و جمهوری‌خواهان انجام می‌شود و با توجه به اینکه امسال(2012) سال پایانی حاکمیت دموکرات‌ها در این دوره است؛ «باراک اوباما» و «میت رامنی» نامزدهای دو حزب دموکرات و جمهوری‌خواه آخرین تلاش‌های خود را به کار بسته‌اند و از هر فرصتی برای افزایش محبوبیت و در واقع هدایت آرای شهروندان به سبد خود استفاده می‌کنند. در این میان، آنچه که در این روزها بیشترین توجه‌ها را به خود جلب کرده رقابت آن‌ها برای اثبات نوکری و سرسپردگی هرچه بیشتر هر کدام از نامزدها به یهودیان به‌ویژه سران رژیم غاصب صهیونیستی است.

میت رامنی نامزد جمهوری‌خواه ریاست‌جمهوری 2012 آمریکا، روز یکشنبه ۲۹ ژوئیه مصادف با ۸ مرداد برای جلب نظر و کسب حمایت مقامات رژیم صهیونیستی به تل‌آویو سفر كرد. برنامه و هدف وی در اين سفر، دیدار با سران صهیونیست و تشريح برنامه‌هايش براي رياست‌جمهوري بود. البته او براي نشان دادن خوش‌خدمتي خويش به سران يهودي، همراهي و موافقت خود را با جنگ احتمالي عليه ايران ابراز كرد.

اما موضوع ديگري كه اين نمايش را مضحك‌تر مي‌كند، امضای قرارداد همکاری نظامي و امنيتي ايالات متحده با تل‌آویو توسط باراك اوباماست كه درست در آستانه سفر رامني(یک روز پیش از سفر) انجام شد. به موجب آن، ایالات متحده 70 میلیون دلار کمک مالی دیگر را برای تقویت سامانه دفاع موشکی گنبد آهنین رژیم صهیونیستی اختصاص خواهد داد. اوباما قبل از امضا گفت: گسترش همکاری در زمینه امنیتی، اطلاعاتی، نظامی و فناوری با اسراییل، اولویت اصلی دولت من است. اين اولين بار و آخرين بار نيست كه رئيس‌جمهوري از آمريكا چنين كمكي را به رژيم صهيونيستي مي‌كند و آخرين بار آن نخواهد بود و تاريخ روابط آمريكا و رژيم صهيونيستي از زمان تشكيل نطفه آن پر است از لكه‌هاي ننگيني كه تا ابد بر پيشاني شيطان بزرگ خواهد ماند.

دخيل بستن نامزدهاي رياست‌جمهوري آمريكا به «ديوار توبه» صهيونيست‌ها در حالي است كه آن‌ها نه «تابوت سكينه» كه تابوت خود را به دوش خويش حمل مي‌كنند و با سرعت زيادي رو به اضمحلال و نابودي مي‌روند و علاوه بر اينكه در بيرون از مرزهاي خود هيچ مشروعيت و اقبالي ندارند و دائماً سياستمدارانشان با لنگه كفش و ميوه گنديده استقبال مي‌شوند و براي محافظت از خود بايد هرجا رفتند دور خود يك ديوار بكشند(ديوار سفارت در مصر)، آن‌ها در دورن مرزهاي خود نيز ديگر امنيتي ندارند و تنها حزب‌الله و حماس كافي است تا خواب راحت را از آن‌ها بگيرد. اين روزها ديگر كسي از سرزمين موعود و نيل تا فرات حرفي نمي‌زند. آن‌ها از شدت هراس و وحشت از دشمنانشان خود را در محدوده‌اي حبس كرده‌اند و هر روز در حال تنيدن پيله(ديوارهاي حائل) به دور خود هستند و به سيستمي دل بسته‌اند كه به گمان خودشان گنبدآهنين است؛ ولي از تار عنكبوت سست‌تر است.

در حالي‌كه ايالات متحده با بدهي نزديك به 15 تريليون دلار بزرگ‌ترين بدهكار دنياست و بيشترين بيكار را نسبت به جمعيت خود دارد و بزرگ‌ترين بانك‌هاي آن اعلام ورشكستگي کرده‌اند و 99درصد جمعيت آن به اين وضعيت معترض هستند، سران ترسو و بي‌كفايت آن با پول حاصل از ماليات شهروندان آمريكا به‌دنبال كسب قدرت و خريدن آراي صهيونيست‌ها هستند. كساني كه كمتر از 5درصد جمعيت آمريكا را شامل مي‌شوند ولي با لابي‌هاي قدرتمندي چون«ايپك»(AIPAC) جريان قدرت و ثروت در ايالات متحده را هدايت مي‌كنند و با فشار و هدايت اين لابي‌ها بود كه از اوایل قرن 21 آتش جنگ در خاورميانه شعله‌ور شد؛ اما نتيجه‌اي كه آن‌ها انتظار داشتند به دست نيامد و به جاي خاورميانه جديد «خاورميانه اسلامي» از خاكستر آن برجاي ماند و شعله به دامان خود صهيونيست‌ها افتاد و سريال خودسوزي شهروندان فلك‌زده يهودي كه برگرفته از انقلاب‌ها و قيام‌هاي كشورهاي عربي خاورميانه و شمال آفريقاست؛ مي‌رود تا به همراه ساير عوامل سقوط اين رژيم، نابودي آن را رقم بزند همان‌طور كه مزدور آن‌ها «بن‌علي» را سرنگون كرد. با اين حساب در اين آشفته‌بازار نه آمريكایي‌ها توان ايجاد امنيت براي صهيونيست‌ها را دارند و نه صهيونيست‌ها توان كمك به آمريكایي‌ها و دليل آن هم سرگذشت 65 ساله اشغال سرزمين‌هاي فلسطين است.

با مشاهده اين اوضاع و احوال انسان بي‌اختيار ياد آن سخن نغز و ضرب‌المثل فارسي مي‌افتد كه «... كوري عصاكش كور دگر شود.»
http://www.basirat.ir/news.aspx?newsid=245037

دیدگاه ها

ارسال ديدگاه جديد

(لطفا از درج سوال در ديدگاه ها خودداري فرماييد براي طرح سوالات خود به اين آدرس مراجعه فرماييد)

  • آدرس های وب و ایمیل به صورت اتوماتیک به لینک تبدیل می شوند.
  • تگ های مجاز : <a> <em> <strong> <cite> <code> <ul> <ol> <li> <dl> <dt> <dd> <br>
  • خطوط و پاراگرافها به صورت اتوماتیک جدا سازی می شود.
  •  

 

کد امنیتی
این سوال برای آزمایش کردن شما است که آیا شما یک بیننده واقعی ( انسان ) هستید و یا یک رایانه برای ساخت اسپم .
7 + 2 =
دو عدد را جمع کنید و وارد کنید . به عنوان مثال 1+3 را باید 4 وارد کنید .