از سیم خاردار تا موسوی و کروبی و اینک "مرغ"؛ دشمن با "مرغ‌های شوالیه‌" قصد براندازی دارد!

چند روزیست که خبرهای مربوط به "مرغ" و افزایش قیمت آن در ایران، در رسانه‌های ضد انقلاب اهمیت فوق‌العاده‌ای یافته و آنها در انتشار این قبیل اخبار با آب و تاب زیادی عمل می‌کنند. حتی اعتراض تنی چند از مردم نسبت به این مسئله در مقابل مرغ‌فروشی یکی از خیابان‌های شهر نیشابور نیز با عنوان "اعتراضی گسترده"! از سوی این رسانه‌ها تلقی شد.
پس از گران شدن قیمت گوشت مرغ در کشور، زمزمه‌ها و خبرهایی شنیده و دیده می‌شود مبنی بر اینکه شاید این گرانی‌ها بهانه‌ای باشد برای جدی‌تر شدن امید دشمنان مردم ایران در جهت پیگیری نوعی براندازی.

مسئله‌ای که البته شاید در ظاهر، ربط داشتن مولفه‌های آن با یکدیگر چندان ممکن نباشد اما نگاهی به نسخه‌های اتفاق افتاده در مغرب زمین و کشورهایی مثل فرانسه و آمریکا نشان می‌دهد که دشمنان غربی ما و آمریکا بدشان نمی‌آید که با نمونه برداری از بلاهایی که گاهی بر سر خودشان و تاریخشان آمده است، علیه جمهوری اسلامی ایران نیز با استفاده از همان نسخه‌ها دست به توطئه بزنند.

برای مثال فرانسوی‌ها در سال 1775 میلادی شاهد قیامی بوده‌اند که به قیام یا جنگ آرد مشهور شد.

گفته می‌شود که مردم آن روزهای فرانسه در اعتراض به گرانی قیمت نان در این کشور به غارت نانوایی‌ها و مغازه‌های شهر پاریس پرداختند و این غارتگری بیش از 4 روز نیز ادامه یافت.

کشور آمریکا نیز با مشکلات اینچنینی مواجه بوده‌ است. کمپین‌های وال‌استریتی‌ها در شهرهای مختلف آمریکا، هیئت حاکمه این کشور را با معضلی به نام زباله و ادرار مواجه کرد.

معضلی که کاخ سفید آمریکا را در مظانّ این انتقاد عمومی قرار داده بود که چرا توانایی جمع کردن این همه زباله و دفعیات انسانی را از خیابان‌های ایالات مختلف آمریکا ندارد؟!

و دست آخر شهرداران ایالت‌های مختلف آمریکا و پلیس این کشور مجبور شدند در عملیاتی گسترده، به سختی با این معضل مقابله کنند.

یکی از شهرداران آمریکا در این زمینه به رویترز گفته بود: مردم اعلام کرده‌اند که دیگر تحمل دیدن دفعیات انسانی را در کوچه و خیابان‌های آمریکا ندارند.

مشتعل کردن آتش اعتراضات در یک کشور رقیب با استفاده از بهانه‌های کم‌اهمیتی نظیر همین نسخه‌ها، یکی از راهبردهایی است که به نظر می‌رسد آمریکا و متحدانش در تمام برهه‌ها و پس از شکست در طرح‌های فتنه‌گری خود، به آنها هم نظری خاص داشته‌اند.

×براندازی کنید تا مرغ دیگر گران نباشد!

چند روزیست که خبرهای مربوط به "مرغ" و افزایش قیمت آن در ایران، در رسانه‌های ضد انقلاب اهمیت فوق‌العاده‌ای یافته و آنها در انتشار این قبیل اخبار با آب و تاب زیادی عمل می‌کنند.

حتی اعتراض تنی چند از مردم نسبت به این مسئله در مقابل مرغ‌فروشی یکی از خیابان‌های شهر نیشابور نیز با عنوان "اعتراضی گسترده"! از سوی این رسانه‌ها تلقی شد.

آنها حتی گزارش داده‌اند که در ارتباط با مسئله گران شدن مرغ، یک زن نیز هنگامی که در صف خرید مرغ ایستاده بوده کشته شده است.

البته ماجرا به همینجا ختم نمی‌شود. رسانه‌های ضد انقلاب ادامه نسخه امنیتی خود را با این توصیه به پیش برده‌اند که باید اعتراض در مقابل مرغ فروشی در یکی از خیابان‌های نیشابور به تمام شهرهای ایران تسری یابد و مردم بلافاصله نسبت به براندازی نظام اقدام کنند تا مرغ دیگر گران نباشد.

جالب آنکه برخی از این رسانه‌ها که به عنوان نسخه‌های تست رسانه‌های صهیونیستی دنیا عمل می‌کنند، تا آن اندازه از گران شدن قیمت مرغ و برخی دیگر از اقلام در ایران خوشحال هستند که حتی نسبت به قیاس آن با سران فتنه (موسوی و کروبی) نیز اقدام کرده و صریحاً طی مطالبی از این نوشته‌اند که عُرضه مرغ و خروس‌ها از موسوی و کروبی هم بیشتر بوده است.

×رونمایی "مرغ" از کیفیت تحریم‌های آمریکا

پرونده ماجرای گرانی مرغ و چند کالای دیگر البته از حقایق جالب دیگری هم رونمایی کرده است. یکی از جالب‌ترین این حقیقت‌ها نیز این است که علیرغم تلاش آمریکا و متحدانش برای تحریم ایران اسلامی و مردم این کشور در بالاترین سطوح و تلاش برای فلج کننده بودن تحریم‌ها؛ عمده بروز و ظهور این تحریم‌ها منتجّ به این شده است که مثلا قیمت مرغ در ایران گران شده است.

نکته‌ای که البته رسانه‌های ضد انقلاب گویا قصد ندارند اشاره‌ای به آن داشته باشند.

×تحریم‌زدگان!

در سوی دیگر ماجرا اما مسئولانی هم در داخل کشور هستند که تهدید‌ها و برخی مشکلات تحریم‌ها تا آن اندازه در چشم آنها بزرگ نمایی شده است که خود را در شرایط جنگی و آن هم یک جنگ تمام عیار پنداشته‌اند.

سال گذشته بود که بهمنی، رئیس کل بانک مرکزی از این سخن راند که هم‌اکنون در شرایط شعب ابی طالب هستیم.

مدتی پس از او نیز معاون اول رئیس جمهور اینطور بیان کرد که شرایط امروز کشور از دوران دفاع مقدس هم سخت‌تر! است.

رسانه‌های ضد انقلاب همچنین به تازگی صحبت‌های یک مسئول در کشورمان را نیز مورد توجه قرار داده‌اند آنجا که گفته بود با تحریم‌های اقتصادی جنگی تمام عیار! علیه کشورمان رقم خورده است.

رصد رخدادهای اشاره شده اینطور می‌گوید که رسانه‌های ضد انقلاب و محافل وابسته به اپوزیسیون هم‌اکنون دو دستاویز را برای خود مستمسک قرار داده‌اند. نخست رسوخ این باور به ذهن برخی از مسئولان کشور که واقعاً در شرایط شعب ابی‌طالب هستیم و دوم گرانی یک قلم خوراکی یعنی گوشت مرغ.

بهانه‌هایی که دشمن در انتهای تمام حملات رسانه‌ای خود اینطور از آنها خطاب به مردم نتیجه می‌گیرد که بخاطر این سخت بودن تحریم‌ها و این گرانی زیاد گوشت مرغ لطفا قیام کنید و حکومت را براندازی کنید تا دیگر مرغ گران نباشد!!!

×دردسرهای یک دشمن کم خرد

البته از هوش دشمن بیش از این هم انتظاری نیست. چون گویا روزانه ده‌ها تجمع در مقابل استانداری‌های کشور پیرامون اعتراض به مقولات مختلف، تجمعات مختلف در مقابل مجلس شورای اسلامی و ... نمی‌تواند هیچگونه توجهی را از آنان جلب کند و فقط این "گوشت مرغ"! است که به دلیل اینکه گرانی آن تنها دستاورد آمریکا از تحریم‌های ایران بزرگ بوده است، فعلا باید مورد توجه رسانه‌های جیره‌خوار ضد انقلاب باشد.

البته سایت بی‌بی‌سی فارسی طی مقاله‌ای از "فرناز قاضی زاده" (از خبرنگاران اپوزیسیون) این جیره‌خواری را "تکذیب" کرده است و گفته است که اگرچه این سایت بودجه خود را از وزارت خارجه بریتانیا دریافت می‌کند اما وزارت خارجه هیچ ارتباط مستقیمی با این سایت ندارد.!.

قاضی زاده البته به این نکته واضح هیچ اشاره‌ای نکرده است که پس بریتانیا با کدام نیت به بی‌بی‌سی فارسی و خبرهای خوشحالانه‌اش پیرامون گرانی مرغ و سایر خبرهای منفی علیه جمهوری اسلامی ایران پول می‌دهد؟!

×و ما در شرایط بدر و خیبر

درباره گرانی و اینکه چرا برخی از مسئولان کشور مواضعی در مقابل تحریم‌ها اتخاذ می‌کنند که فقط مطلوب رسانه‌های اپوزیسیون است نه هیچکس دیگر!، حرف و خبر بسیار است.

اما در میان تمام نگرانی‌های ابراز شده از سوی برخی از مسئولان کشور پیرامون حساس بودن تحریم‌ها و شیطنت‌های رسانه‌های ضد انقلاب، باید نیم‌نگاهی نیز به واقعیت‌های کشور داشت.

چگونه بود که کشوری که دشمنان حتی از ورود سیم خاردار هم به آن جلوگیری می‌کردند، توانست در مقابل بیش از 40 کشور دنیا و طی 8 سال جنگ نابرابر بایستد و شکست نخورد؟!

و آیا این اجحاف نیست که همان کشور که امروز در شرایطی کاملاً غیر قابل قیاس با سختی‌های روزهای جنگ؛ با مشتی تحریم‌ کهنه مواجه شده است را درگیر جنگی تمام عیار فرض کنیم؟!

حقیقت را اما باید در جای دیگری جست.

در جایی که ناخدای با درایت کشتی انقلاب ایستاده است و نقطه عزیمت ایران بزرگ را با رصد ولایی خویش نشان می‌دهد.

مقام معظم رهبری چند ماه قبل و پس از اظهار نظر یکی از مسئولان پیرامون اینکه هم‌اکنون در شرایط شعب ابی طالب هستیم، در دیدار با مردم قم فرمودند: "بر خلاف تصور و تحلیل‌های جبهه استكبار، نظام جمهوری اسلامی امروز نه تنها در شرایط شعب ابی طالب نیست بلكه در شرایط بدر و خیبر قرار دارد".

"ولیِ امر زمانه" راه را نشان داده بود و قبل و بعد از آن نیز البته گفته بود که در "پیچ تاریخی" هستیم و در فراخنای "بیداری اسلامی" و در نقطه وقوع "دنیای جدید".

معظم‌له همچنین در دیدار اخیر خود با کارگزاران نظام اسلامی نیز فرمودند: "دشمنان انقلاب و اسلام سعی می کنند با واقعیت سازی و واقعیت نمایی، مسئولان و مردم را دچار خطا در محاسبات کنند."

حضرت آیت‌الله خامنه‌ای همچنین تصریح کردند: "آنها (دشمن) به صراحت می گویند باید با تشدید فشارها و تحریمها، مسئولان ایران را وادار کرد که در محاسبات خود تجدید نظر کنند اما ملاحظه واقعیات باعث می‌شود که ما نه تنها در محاسبات خود تجدید نظر نکنیم بلکه با اطمینان بیشتر به راه مورد نظر ملت ادامه دهیم."

و صد البته آمریکا، متحدانش و ایادی آنها نمی‌توانند، بفهمند که نه تحریم و نه گران شدن یک قلم کالای خوراکی ما را از این سمت و سوی حتمی جدا نخواهد کرد.

لينک:
http://www.mashreghnews.ir/fa/news/139780/دشمن-با-مرغ‌های-شوالیه‌-قصد-براندازی-دارد

دیدگاه ها

ارسال ديدگاه جديد

(لطفا از درج سوال در ديدگاه ها خودداري فرماييد براي طرح سوالات خود به اين آدرس مراجعه فرماييد)

  • آدرس های وب و ایمیل به صورت اتوماتیک به لینک تبدیل می شوند.
  • تگ های مجاز : <a> <em> <strong> <cite> <code> <ul> <ol> <li> <dl> <dt> <dd> <br>
  • خطوط و پاراگرافها به صورت اتوماتیک جدا سازی می شود.
  •  

 

کد امنیتی
این سوال برای آزمایش کردن شما است که آیا شما یک بیننده واقعی ( انسان ) هستید و یا یک رایانه برای ساخت اسپم .
2 + 14 =
دو عدد را جمع کنید و وارد کنید . به عنوان مثال 1+3 را باید 4 وارد کنید .